Provoz MŠ

Školka je otevřena vždy od 6:30 - 17:00 hod.
  • Příchod dětí probíhá od 6:30 - 8:30 hod.

• Vyzvedávání dětí: 12:15 - 13:00 / 14:30 - 17:00 hod.

V době prázdnin (podzimních, pololetních, jarních, velikonočních) je provoz tříd podle počtu přihlášených dětí, na který rodiče dítě předem závazně přihlašují. V provozu jsou pouze pavilony A1, A2. Pavilon B je uzavřen.

Během vánočních a letních prázdnin je prázdninový provoz v jedné z mateřských škol v MČ Praze 12. Mateřské školy se střídají. Na vánoční a letní provoz je potřeba včas podat písemnou žádost - u letních prázdnin nutno podat písemnou žádost na každý týden/měsíc zvlášť. Rodiče jsou včas informováni, ve kterých školkách náhradní provoz bude.

Pokud se rozhodnete ukončit docházku dítěte do mateřské školy, je třeba podat písemné odhlášení = doporučený dopis nebo zaslat toto oznámení do datové schránky školy.

6:30 - 8:30

• Příchod dětí do MŠ, spontánní zájmové aktivity dle volby dětí, samostatné činnosti, individuální práce s jednotlivými dětmi (dle potřeb dítěte)

8:30 - 8:50

• Ranní kruh (rozhovory s dětmi, seznámení se s týdenním tématem)